İLÇE ESNAFIMIZDAN TAM DESTEK
25 Şubat 2019
Cumhur İttifakı, Tam Kadro İş Başında
7 Mart 2019

CUMHUR İTTİFAKI DİMDİK SAHADA

Sapanca Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Özcan Özen, İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, MHP İlçe Başkanı Gökhan Alemdar,  Cumhur İttifakı meclis üyesi adayları, ilçe yöneticileri, kadın kolları ve gençlik kolları İkramiye, Memnuniye, Şükriye, Fevziye, Akçay, Ünlüce, Kuruçeşme, Uzunkum Mahallelerine misafir oldular.  Ekip sabahın erken saatlerinden itibaren kapı kapı tüm sokakları gezdiler.

İttifakın adayı olmak, benim için gurur verici

Mahalle sakinleri ile sohbet edip, talep ve önerileri dinleyen Sapanca Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Özcan Özen,  “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından önemsenen ve ülkenin bekası adına olmazsa olmaz sayılan Cumhur İttifakı, ülkenin olduğu gibi Sapanca’nın da umudu oldu. AK Parti’nin ve MHP’nin ortak liste çıkarmaları ve liste deki isimler de düşünüldüğünde Sapanca’nın gelişme si adına önünün açıldığını açık şekilde görebiliyoruz. Cumhur İttifakının masa başı ittifakı veya seçim ittifakı olmadığını büyüklerimiz dile getirmişti. Mecliste ortak hareket edileceğinin açıklanmasının ardından da çok farklı kesimlerden destek gördük. Bizim sahaya çıktığımız günden itibaren beklentilerin yüksek olduğunu ve bunun sorumluluğunu üzerimizde taşıdığımızın bilincindeyiz. Cumhur İttifakı kadromuza dâhil olan arkadaşlar bizleri doğrudan sahiplendi. Sahada ittifakın adayı olmak da, benim için ayrıca gurur verici” dedi. 

Sapanca’ya Hizmet Etmek Borcumuzdur

Milletin hassasiyetini ve terazinin ne kadar sağlam ve adaletli olduğunu belirten Başkan Adayı Özen, “ Makamlarda nereye gelirsek gelelim elbette bir gün gideceğiz. Mühim olan geride hoş bir seda bırakabilmektir. Kimsenin en ufak bir şüphesi olmasın, bizler hizmetlerimize gönülden gönüle köprü kurarak devam edeceğiz. Bunca güzelliklerin olduğu Sapanca’mıza hizmet etmek, benim en büyük arzum ve ilçeme olan borcumdur. En iyi projeleri halkımla hep birlikte vereceğiz. Oturup konuşarak, projelerin en güzelini hep birlikte yapacağız Sapanca’mızı ortak akılla yöneteceğiz.  Tüm mahallelerimizde eşit ve adaletli hizmet edeceğiz. Köylerimizin, mahallelerimizin sorunlarını el birliği çözeceğiz” şeklinde konuştu.

Ziyaretler sırasında ekip, Sapanca’nın gelişimi ve değişimi adına hazırlanan projeleri kapsayan kitapçık ve geri dönüşüm bez çantalar mahalle sakinlerine hediye edildi. 31 Mart’ta kadar Sapanca’da girmedik gönül çalınmadık kapının kalmaması için çalışmaların devam edeceği bilgisi verildi.