ÖZEN’DEN YAŞLILARA ZİYARET
25 Şubat 2019
CUMHUR İTTİFAKI DİMDİK SAHADA
28 Şubat 2019

İLÇE ESNAFIMIZDAN TAM DESTEK

31 Mart yerel seçimleri öncesi AK Parti Sapanca Belediye Başkan Adayı Özcan Özen, saha çalışmalarına hız kazandırdı. İlçe esnafına ziyaretlerde bulunan Özen, gittiği her ortamda sıcak bir sohbetle karşılandı.

Seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Sapanca İlçe Başkanı Yunus Gümüşel ve Belediye Başkan Adayı Özcan Özen İzmit Caddesinde bulunan esnafları ziyaret etti. Caddede bulunan esnaflarla ve karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Özen seçimlerde destek istedi.

Bu seçim; hizmet seçimidir

Seçim startının verildiği andan itibaren ziyaretleri aralıksız sürdürülürken, seçim çalışmaları kapsamında teşkilat toplantıları, ev sohbetleri ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiriliyor. Seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden AK Parti Sapanca Belediye Başkan Adayı Özcan Özen, hangi partiden olduğuna bakmadan tüm Sapancalılarla gönül bağı kuruyor. Ev, esnaf ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaretlerinde her kesimden ilgi gören Özen, bu seçimin; hizmet seçimi olduğunun altını çizdi.

Gönül belediyeciliği ile en güzel hizmetleri yapmak için yola çıktık

Özen, mahalle ve esnaf ziyaretlerinde tüm Sapancalıların gönlünü kazanıyor. Genç ve dinamik oluşu 7’den 70’e her vatandaşın odağı olmasını sağlıyor. Özcan Özen, “AK Parti belediyeciliği Türkiye’de bir markadır. Güçlü ve kararlı bir irade ile merkezi hükümetin gücünü ilçemize yansıtacağız. Sapanca için dertleniyorum ve Sapanca için çalışmak istiyorum. Memleket işi gönül işi. Bu dönem özellikle manifestomuzda Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı gibi gönül belediyeciliği ile en güzel hizmetleri yapmak için yola çıktık. İnşallah Sapanca’yı çok güzel bir şekilde hizmetlere kavuşturacağız. Özellikle bu dönemde kadınların, gençlerin, çocukların yeni projelerle destekleneceği bir gönül belediyeciliği dönemiyle hizmetkâr olmaya geldik” dedi.

Ziyaretlerinde AK Parti Sapanca Belediye Başkan Adayı Özcan Özen, ilçe esnafından büyük bir destek olduğu gözlendi.