ÖZEN, MECLİS ADAYLARI VE PROJELERİNİ TANITTI
11 Mart 2019

Özen’den Tıp Bayramı Ziyareti

Cumhur İttifakı AK Parti Sapanca Belediye Başkan Adayı Özcan Özen, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla İlçe Sağlık Müdürü Dr. Arzu Ayan Bostancı’ya ziyarette bulundu. Başkan Adayı Özcan Özen, “İnsan sağlığının korunması ve hastaların sağlığına kavuşması için sağlık çalışanlarının gösterdikleri çabaları takdirle karşılıyoruz” dedi.  

Bizim derdimiz Sapanca’ya gönül köprüleri kurmak

AK Parti Sapanca İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları, İlçe Yöneticileri, Kadın ve Gençlik Kollarının eşlik ettiği ziyarette konuşan Başkan Adayı Özcan Özen “Sağlık çalışanlarımız, vatandaşlarımızın sağlığı konusunda önemli görevi üstlenmektedir. Biz şehirlerimizi sağlıklı geliştirmeye çalışıyoruz. Gönül köprüleri kurmaya çalışıyoruz. Köprüler yapabilirsiniz, kanalizasyon yaparsınız, asfalt atabilir, çöpleri toplaya bilirsiniz, altyapı üst yapı yaparsınız ama köprüleri yapıyorken gönül köprülerini kuramazsanız işte sorun o zaman başlar. Bizim derdimiz Sapanca’ya gönül köprüleri kurmak. Bu vesileyle böylesine kutsal bir mesleği yerine getiren tüm hekimlerimizin ve sağlık personelinin Tıp Bayramını kutluyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Sağlık Müdürü Dr. Arzu Ayan Bostancı “Siz değerli misafirlerimizin gerçekleştirdiği bu ziyaret beni çok mutlu etti. Ziyaretlerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.